Satış Sonrası Hizmetler

V.İ.S.A. İLE KAZANACAKLARINIZ

Siz kendi işinize konsantre olun, makinanızın bakımını bize bırakın!


 V.İ.S.A. (Volvo İleri Servis Anlaşmaları) ile, 


  •  Makinanızın profesyonel bir ekip tarafından düzenli takip edilmesi sağlanır.

  •  Arızaların önceden tespiti ve ortadan kaldırılması sağlanır.

  •  Makina performansı buna bağlı olarak artar.

  •  Makinanın 2.el değeri artar.

  •  Stok maliyeti ortadan kalkar.

  •  Anlaşma süresince bakımlar mobil servis tarafından iş sahası sınırları içerisinde gerçekleştirilir.Güçlü ortaklık

Müşteri Bakım Anlaşmaları (V.İ.S.A) bayi ve müşteri arasındaki ilişkiyi güçlendirir. Düzenli servis kontrollü iki tarafın da temas halinde kalmasına yardımcı olup, özgün bir ortaklık yaratır.

Maliyet kontrolü
Beyaz Müşteri Destek Anlaşması ile, kararlaştırılmış bir saat başına fiyat size işlemlerinizi planlama, riskinizi azaltma ve sizi ihalelere teklif verirken daha rekabetçi hale gelmede yardım eder.

Siz asıl işinize odaklanın
Müşteri Bakım Anlaşmaları vaktinizi ve enerjinizi gönül rahatlığıyla işletmenizle ilgili diğer önemli konulara yoğunlaştırmanızı sağlar. İşletmenizle ilgili şantiye sahanızda doğru ve düzgün çalışma sağlamak için geliştirmeniz gereken alanları belirleyin.

Hizmet içi süre potansiyelini en üst düzeye çıkarma
Eğitimli Volvo Servis Teknisyenleri ve Volvo analiz aletleri makine çalışmasını ve performansını izlemek için en son teknolojiyi kullanır ve maksimum çalışma süresi potansiyelini garanti eder.

VISA DESTEK ANLAŞMALARI
Dört farklı Müşteri Bakım Anlaşması (V.İ.S.A) ile ihtiyaçlarınıza en uygun paketi seçebilirsiniz. Altın, Gümüş, Mavi ve Beyaz paketler arasında seçim yapın.

ALTIN MÜŞTERİ DESTEK ANLAŞMALARI
Altın Müşteri Destek Anlaşmaları en kapsamlı teklifimizdir. Bu teklif önleyici bakım, kapsamlı incelemeler ve Volvo Servis Teknisyenleri tarafından yapılan onarımları içerir. Bayiniz, mavi anlaşmadaki işlemlerin yanı sıra verim ve hizmet içi süreyle ilgili yüksek beklentileri karşılamak üzere bütün parçalar üzerinde onarımlar yapar.

GÜMÜŞ MÜŞTERİ DESTEK ANLAŞMALARI
Gümüş Müşteri Destek Anlaşmaları mavi anlaşmalar ile aynı maddeleri içerir aynı zamanda seçilen parçaların onarımı da dahil edilmiştir.

MÜŞTERİ DESTEK ANLAŞMALARI
Mavi Müşteri Destek Anlaşmaları önleyici bakım ve muayene sunar. Makinenizi izlemek için CareTrack, Volvo Yağ Analizi ve MATRIS analizi gibi analiz araçları ve servisler dahil edilebilir.

BEYAZ MÜŞTERİ DESTEK ANLAŞMASI
Beyaz Müşteri Destek Anlaşması hayati parçalar ve fonksiyonlarla ilgili eğitimli Volvo Servis Teknisyenleri tarafından yapılan düzenli makine kontrollerini içerir.