Ceylan Otomotiv

1975 yılında Gaziantep şehrinde hizmet vermeye başlayan firmamız 1983 yılında SAKA ve Volvo işbirliği ile yetkilendirilerek 18 yıl boyunca Volvo Kamyon grubunda bölge temsilcisi olarak çalışmalarını sürdürdü, bu dönem içerisinde bölge ana bayiliği de yaptı.

2000 yılı itibari ile Volvo İş Makineleri bayiliğine de başlayan Ceylan Otomotiv, Volvo İş Makineleri Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Bayisi olarak Adana, Kayseri, Diyarbakır, Erzurum ve Gaziantep şubeleri ile faaliyet göstermektedir.

Bugün, 5 ayrı bölge Şube Müdürlükleri ve 32 il olarak hizmet noktalarımıza 150’nin üzerinde personel ile çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

İlke ve toplum değerlerine bağlı, kaliteli, doğaya ve insana duyarlı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, güvenilir bir sanayi şirketi olmak

Vizyon

Küresel gelişmeleri yakından takip ederek ve yenilikçi- gelişen bir üretim anlayışını benimseyerek, sektörde en güvenilir, en çok tercih edilen marka olmak.

DEĞERLER

Yaratıcılık ve Yenilikçilik

Nihai kullanıcının en yüksek verimi alması için ArGe, ÜrGe çalışmalarının sürekliliğine dikkat eder, sektörde gelişimin öncüsü olarak inovatif bir üretim anlayışıyla çalışırız.


Kalite ve Güvenirlik

Sektördeki 40 yıllık tecrübemizle, kurumsal değerlerimize ve ilkelerimize bağlı olarak çalıştığımız tüm paydaşlarımızla uzun yıllar süren iş ilişkilerimizi karşılıklı güven temelinde sürdürüyoruz. Ürün, hizmet, üretim ve kalite anlayışımızı uluslararası standartlarda tutarız.

 

Esneklik/Proje Odaklılık

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretimlerimizi dönüştürerek ihtiyaçlarına cevap veririz.

Verimlilik

Kaynaklarımızın doğru kullanımına özen göstererek süreçlerimizi iyileştirmeye ve geliştirmeye özen gösteririz.

 

Müşteri Odaklılık ve Güvenilir Tedarikçi

Tüm müşteri ve tedarikçilerimize karşı taahhütlerimizi yerine getirir, onlara etkili çözüm seçenekleri sunarak, memnuniyetlerini sürdürülebilir kılmaya gayret ederiz.