Tüm madencilik ve taşocakçılığı uygulamaları için iş ortağınız olan yakıt tasarruflu R100E rijit kamyon ile yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanın. ROPS/FOPS sertifikalı bir kabin, kanıtlanmış güvenlik sistemleri ve doğrudan servis erişimi sunan Volvo’nun R100E rijit kamyonu, tepeden tırnağa güvenlidir.
Volvo portföyündeki en büyük sabit dorseli taşıma kamyonu ile üretim hedeflerini daha hızlı karşılayın. Güç ve performansın kazan kombinasyonunu sunan, 95 tonluk makine saat başına daha fazla ton taşır.
R100E sadece son derece verimli bir makine olmakla kalmaz, aynı zamanda konfor ve kontrolden başlayarak operatör verimliliği ile de ön plana çıkar. 360° görüş açısı, hassas direksiyon, ergonomik kontroller, düşük gürültü ve sağlam denge sunan, Volvo kabini beklentileri karşılayacak kadar iyi.
Yol kat etmek için tasarlandı 
R100E ile zamandan ve paradan tasarruf edin. Ağır hizmet tipi makine servis aralıklarını uzatmak için bakım masraflarını azaltmanıza ve çalışma sürenizi optimize etmenize yardımcı olur. Güvenilir taşıma kamyonumuz ile rakipsiz uzun vadeli değer ve ana bileşenlerin uzun ömürlü olmasını sağlayın.
Ağır siklet taşıyıcı 
Optimum dengeli R100E ile ekstra yol kat edin. Düşük ağırlık merkezi ve ağırlık dağılımı sunan sabit dorseli makine, yük etkilerini ve yapısal gerilmeleri kamyonun her tarafına eşit oranda yaymaktadır. Sonuç olarak mükemmel makine ömrü ve önemli ölçüde azaltılmış işletme maliyetleri elde edersiniz. Doğru dengeyi bulmayı Volvo’ya bır akın.
Uzun ömür, düşük maliyet 
Bileşen uzun ömrü düşük işletim maliyeti için anahtardır. Bu nedenle, makineniz endüstri lideri bileşen hizmet kullanım ömürleri sunmak için en ekstrem çalışma koşulları altında titizlikle test edilir. Yüksek seviyede güvenli performans ve birincil fren ömrünün korunması için standart olarak iki retardasyon sistemine sahip olan yeni E serisi rijit taşıyıcı ile daha çok iş çıkarın.
Volvo Dynamic Shift 
Araç Üstü Tartma Sistemi ile donatıldığında daha da gelişmiş ve yüke duyarlı hale gelen tamamen otomatik adaptif şanzıman vites değiştirme düzenlerimiz sayesinde her şeyi taşıyın. Değişen koşullara uyum sağlayan Volvo Dynamic Shift, pürüzsüz ve tutarlı vites değiştirme ve düşük yakıt tüketimi ile üretken performans sağlar.